16 Ekim 2011 Pazar

Teşekkürler Kenan kardeşim.

Raşit Bey, merhaba, nasılsınız. Umarım iyisinizdir ki gördükçe seviniyorum resimlerinizi. Çok uzun zaman oldu ama hatırlarsınız umarım karikatür okulu günlerinde bi kenarda da bizi:) İlk elimizden tutan ve bize ilk ders gösteren ve bir arada bu çizgim hayatımıza tutunmamızı sağlayan emeğiniz hiç kimsenin aklından çıkmıyor bilesiniz. Umarım ben de bi fırsatını bulup tekrar elinizi sıkmak isterim şu çizgi hayatında, isminizi her zaman iyi andığımızı ve benim gibi aynı çizer arkadaşlarımın andığını bilmenizi isterim hala ve hala vede hala... Sevgiler saygılar hürmetler ederim.
Kenan Yarar.
-----------------------------
Teşekkürler Kenan kardeşim. Ben de sizleri özlüyor ve hiç unutmuyorum iler ne güzel bir arkadaş gurubuyduk.İnşallah yine buluşuruz. Seni hep izliyorum,gurur duyuyorum. Selamlar.
Raşit Yakalı

..

1 yorum:

  1. Raşit abi'cim selamlar sevgiler.Sizi hiç yıpranmamış,dinç,sağlıklı,dinamik görmek bence bizleri çok ama çok mutlu ediyor.Bizlere,hayatı anlamaya başladığımız zaman sahip çıktınız.Bildiğim ve benim anladığım kadar sizin naif espri anlayışınız ve hayata bakış açınız bizim ufkumuzu genişletti.Sayenizde insanlara karşı yaklaşımımız,tutumumuz, sevgiyle ve hoşgörü içinde kalmamızı sağladı.Bütün bunları hayatın başlarında anlamamıza sebeb oldunuz.Minnet ve şükran duygularımı yoğun olarak size gönderiyorum her zaman sevgiyle kalın sizi seviyor ve ellerinizden öpüyorum selamlar.Murat TOMUR.

    YanıtlaSil