5 Eylül 2010 Pazar

MEHMET KAHRAMAN KARDEŞİMİZ BAYRAMIMIZI KUTLUYOR.:

Sevgili Raşit Hocam Merhaba
Çarşaf Karikatür Okulu'na karikatür gönderen amatör arkadaşların isimlerini ''1991 MUTLU YILLAR'' karikatürünüzde yer vermiştiniz.
Sayenizde ''eski'' arkadaşlara selam göndermek ve bayramlarını kutlamak istedim.
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun Saygılar Selamlar
Mehmet Kahraman - Bursa

Atilla Odabaşı Ali Bulca Ahmet Muşul Akın Akıncı Barbaros Göz Caner Duyar Cemre Özyurt Devrim Demiral Erden Çetinkaya Ebru Budak Eren Tanoba Emek Can Erol Akkuş Fatih Özcan Fikret Aybırdi Hüseyin Çırak H.Ali Şimşek Hüseyin Şenol Hakan Çardak Kubilay Bahar Murat Tomur Metin Fidan Mehmet Selçuk Murat İlhan Mehmet Kahraman Nazan Çilingir Payel Kazancı Sadık Sadıkoğlu Selçuk Özdemir Şehmuz Saraçoğlu Talip Bayraktar Tufan Umutlu Uüur Pamuk Vedat Savur Yaşar Nihat9 yorum:

 1. burda !!! hocam sevgiyle ellerinizden öperim şişlide iltek firmasında stereskopik 3d animasyonla uğraşıyorum.. şu karikatürdeki tayfayıda çok özledim..

  SADIK SADIKOGLU
  Designer

  YanıtlaSil
 2. ben de raşit abi felsefe grubu öğretmeni olarak kafaları birazcık karıştırıyorum :) istanbuldayım gerçekten o dönem çok güzel bir dönemdi keşke geriye dönüş olsa..

  YanıtlaSil
 3. way sn muşul sizi unutmak mümkünmü kardeşim bana verdiğin bir mimar sinan yüzük vardı yıllarca taktım onu senle görüşeyi çok isterim bab.. sadronalin@msn.com

  YanıtlaSil
 4. ahetçim bu sayfayı home page yapıyorum..çarşaftaki tüm kardeşlerimizin yorumlarını bekliyorum başka türlü izlerini bulamıyıcam..
  sadronalin@msn.com

  YanıtlaSil
 5. bende özledim valla sadıkçığım sizleri vücüt geliştirmeye yine devam mı :) inşaallah görüşelim üstad üsküdarda oturuyorum siteni ve çizgilerini gördüm tek kelimeyle harika :)

  YanıtlaSil
 6. sevgili raşit hocamın ve çarşaf karikatür okulunda tanıdığım bütün dostların kurban bayramını kutlarım.
  not:sevgili mehmet kahraman foto için teşekkürler,facede seni aradım ama bulamadım,ahmet muşul arkadaşımın arkadaş listesinden bana ulaşabilirsin,selamlar

  YanıtlaSil
 7. daha çok göbek geliştirdik ahmet.. gene paslanmamk için devam ediyoruz. çizimler ne alemde devammı. zaten o bitmez bişii insanın içinden gelen birşey.
  http://www.sadiksadikoglu.com
  bu adreste çiziktirdiklerim var sadece eskizleri koydum bu siteye bitmiş işler için yeni bişeyler yapıcam.. kubilaya da bizi bir araya getirme çabası için tekrar teşekkür ediyorum..

  YanıtlaSil
 8. çizim devam tabi sadıkçığım olmadı ders bittikten sonra tahtayı çiziktiriyorum..ne mutlu sana ki düzenli olarak çizim işeriyle uğraşıyorsun..:)))

  YanıtlaSil
 9. Bütün karikatürcü arkadaşlarımın yeni yıllarını kutlar.Raşit hocamın ellerinden saygıyla öperim iyiki varsınız...

  YanıtlaSil